Huncalife

Hayallerinize Ulaşmak İçin

Bizlere Ulaşın !

Huncalife Hakkında

1957 yılında kurulan Hunca Kozmetik, Türk kozmetik endüstrisinin en köklü kuruluşlarından biridir. Hem deodorant hem de parfüm segmentinde yerel lider konumunda bulunan Hunca, yaratıcı kimliği ile tercih edilerek her zaman ön plana çıkmıştır. 1978 yılında Türkiye’nin ilk yerli erkek parfümü ve aftershave serisi olan Madigan ile başlayan yolculuğunda She, Caldion, Jagler, Viva Caprio gibi markaları ile hem Dünyada hem de Türkiye’de büyük ilgi görmektedir.

Hunca, 2011 yılında, yarım asrı aşkın geçmişinden gelen güçle tecrübesini birleştirerek HuncaLife markasıyla doğrudan satış dünyasına adım atmıştır.

HuncaLife, temsilcilerine iş, gelir ve eğitim imkanları sunarak HAYATLARINI DEĞİŞTİRMEYİ amaçlamakta, bu sayede ülke ekonomisine ve topluma katkıda bulunmayı hedeflemektedir. %100 Türk Şirketi olan HuncaLife, Tekirdağ/ Çerkezköy’de 22 dönüm arazi üzerine kurulu üretim tesislerinde ürettiği 1000’in üzerinde güzellik ve bakım ürününü kendi Ar-Ge merkezinde geliştirmekte, sahip olduğu Helal, GMP, ISO 9001 ve Turquality Belgeleri ile müşterilerini memnun etmeyi ve onlara sağlıklı ürünler sunmayı amaçlamaktadır.

Adnan Hunca’dan sonra görevi devralan Tuncer Hunca 2011 yılında, kişisel bakım bilincini topluma yaymak,bireylerin yaşam kalitesini geliştirmeye destek olmak misyonunu ulaşılabilirkaliteli ürün,kaliteli hizmet ve kaliteli iş fırsatıyla birleştirdi.Parfüm segmentinde sahip olduğu başarısını Huncalife ile Doğrudan satış alanına taşıdı.
Ekim 2011’den bu yana Network Marketing’de olan Huncalife,Tuncer Hunca yönetiminde çok kısa sürede temsilcilerine sağladığ kazançlarla kataloktan satış şirketleri arasında farkını ortaya koydu.Huncalife şuan itibarıyla sadece Türkiye pazarında Network marketing şirketidir.En kısa sürede Dünya’nın birçok ülkesine açılma planları yapan Huncalife Türkiye için gerçek bir fırsattır

Kendini bakım ve güzelliğe adamış bir markanın hikayesi ile kendi hikayenizi birleştirmek için sizde Huncalife ailesine katılın…

Huncalife kazanç planı,son derece düşük maliyetle ve kolaylıkla kendi işinizi kurma fırsatını sunmaktadır.

Huncalife kazanç planı hem %40 katalok satış karı, Hem kendi alımınız ve ekibinizin alımından %24 prim imkanı sunuyor.Üstelik kazanç planı liderlik primleri,seviye ödülleri,araba programı ve tatil promosyonlarıyla süsleniyor.
Huncalife Fırsatlarını yakalamak ve Hayatınızı değiştirmek için…Bizimle iletişime geçin…