Huncalife

Hayallerinize Ulaşmak İçin

Bizlere Ulaşın !

Ayten Keskin Hakkında

1970 Sakarya doğumluyum, evli ve bir kız annesiyim, zamanın getirdiklerinin yanında çok istememe rağmen eğitim hayatıma ilkokuldan sonra devam edemedim. Zamanın bize getirdiklerinin yanında "Kız çocuğu okuyup ne olacak ki !" yaklaşımını ailem içinde maalesef bir türlü yıkmayı başaramadım.

Aile yaşantıma göre sanırım evde oturmalı ve gün gezmelerine gitmeliydim, zamanı gelince de hayırlı bir kısmet bulup yuvamı kurmalıydım. 

Böylece bu beklentiler içerisinde üniversite hayallerime veda ettim.

Şimdi okuyan ve okumaya calışan çoğu gence bakarak "Bu kadar cehalet ancak tahsille mümkündür" sözünü de sık sık hatırlıyorum ve okuyamadığım için eskisi kadar üzülüyorum.

Ne yapabilirim ve nasıl fark yapabilirim düşüncesi içimi yakmaya devam ediyordu, okuyamamak hayatımda bir engel değildi başarıya ulaşmak için, belkide beni iten bir gücü ortaya çıkarmam gerekiyordu, önce azimli ve inançlı olmam gerekiyordu.

Biz Çepni Türkleri kolay teslim olmayız şartlara ve imkansız denilen şeylere, benimde hiçbir zaman niyetim olmadı vazgeçmeye.

Böylece ailemin "evimin kızı" hayalleri burda bitmiş oldu.

Uluslararası bir firmanın Marmara bölge bayisinde muhasebeci olarak işe başladım ve dünyalar tatlısı kızımın doğumuna kadar 18 yıl o firmada çalıştım, kızımı büyütmek ve aileme zaman ayırmak paha biçilemezdi, fakat içimdeki üretme başarma isteği beni yeni iş arayışlarına yöneltti.

Başarının sırları benim için neydi ?

1.Başla

2.Bırakma

Huncalife ailesi ile kısa sürede çok büyük başarılar yaşadım, yeni kariyer, bir çok yurt dışı tatili, araç kullanım hakkı ve tabiki bir kazanç, bu düşündüğüm birçok unsurun en kolay olan imkanlarıydı.

Nasıl daha fazla yararlı ve kazançlı sorusunu kendime yönelttiğimde ise Ronin Team kurmanın olduğunu anladım.

Şubat 2017 Huncalife Liderler Zirvesinde %400 büyüme ile takım olarak çalışmanın haklı gururunu ve zaferini yaşadık.

Kazandırırken kazanacağınız, insanların hayatlarına dokunmak yerine onlara hayatlarını değiştirme fırsatını sunduğumuz bu işte, takım arkadaşlarımla bir çok mutluluk yaşadım, daha fazlasını yaşamak ve yaşatmak için ailemizle sürekli olarak çalışıyoruz.

15 yıl boyunca tekstil sektöründe, mikro ekonomi modelini uygulayarak binlerce kadının para kazanması ve kendi ayakları üzerinde durup hayallerini gerçekleştirmesine destek verdim. Değişen ekonomi ve hayat standartlarında günümüz dünyası kadınların maddi ve manevi çok daha güçlü olmasını gerektiriyor.

Daha fazlasını hep birlikte kazanmanın ve başarmanın geçirdiğimiz şu dönem içerisinde Huncalife gibi bir Türk markasının gerek ekonomimizde olması gerekte hayatımızda olması bizleri oldukça bu işe bağlamakta, süre gelen zaman içerisinde bunlara benzeyen bir çok iş dalı olsada bu kadar bir yerli sermayenin halkına bu kadar sahip çıkması inanın çok farklı.

Çalışmaya ve hep birlikte kazanmaya devam.

Başarılar bizlere ne kadar uzak olsada, yakalamak adına çalışmaktan vazgeçmiyeceğiz, hep birlikte daha ileriye daha iyiye gideceğiz.