Huncalife

Hayallerinize Ulaşmak İçin

Bizlere Ulaşın !

Huncalife Araba Planı

Huncalife ‘da Araba Kullanım Hakkı Kazanmak Çok Kolay “Huncalife ailesinde kariyer basamaklarını tırmandıkça ekibiniz de büyür. Bu başarıyı kutlamak ve büyüyen ekibinizle daha iyi ilgilenmenizi sağlamak sizin olduğu kadar bizim de görevimiz… İşte bu yüzden Safir ve üzeri seviyelerde bulunan tüm temsilcilerimiz Huncalife’ın muhteşem ARABA PROGRAMI’NA dahil olmaktadır.”

Safir Lider : Renault Clio Kullanım Hakkı :

Bir temsilcinin Safir Lider seviyesine yükselebilmesi için, kendisine direkt bağlı 3 Altın Lideri olmalıdır. Ayrıca bu liderlerin haricinde kendisine bağlı diğer kolların toplam puanı 3000 HP olmalıdır.

Zümrüt Lider : Renault Fluence Kullanım Hakkı :

Bir temsilcinin Zümrüt Lider seviyesine yükselebilmesi için, kendisine direkt bağlı 6 Altın Lideri olmalıdır. Ayrıca bu liderlerin haricinde kendisine bağlı diğer kolların toplam puanı 2000 HP olmalıdır.

Yakut Lider : Peugeot 508 Kullanım Hakkı :

Bir temsilcinin Yakut Lider seviyesine yükselebilmesi için, kendisine direkt bağlı 9 Altın Lideri olmalıdır. Ayrıca bu liderlerin haricinde kendisine bağlı diğer kolların toplam puanı 1000 HP olmalıdır.

Elmas Lider : Mercedes C Serisi Kullanım Hakkı :

Bir temsilcinin Yakut Lider seviyesine yükselebilmesi için, kendisine direkt bağlı 12 Altın Lideri olmalıdır. Ayrıca bu liderlerin haricinde kendisine bağlı diğer kollarında herhangi bir puan yapma koşulu aranmamaktadır.

Yıldız Lider : BMW 5.20 Kullanım Hakkı :

Bir temsilcinin 3 Yıldız Lider seviyesine yükselebilmesi için, kendisine direkt bağlı 8 Altın ve 4 Safir Lideri olmalıdır. Ayrıca bu liderlerin haricinde kendisine bağlı diğer kollarında herhangi bir puan yapma koşulu aranmamaktadır.